نسان نودینیان: تهدیدهای امنیتی فرسوده!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

در هفتمین روز خیزش مردم خوزستان دادستان عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان اطلاعیه زیررا منتشر کره است. نهدیدهای دادستان عمومی نخ نما است. حال و روز ترس و وحشت حکومت اسلامی را بیان میکند. عالم و آدم میدانند ردیف کردن تهدیدهای کهنه؛ «سوءاستفاده "اشرار مسلح"، «"ناامنی و اخلال در نظم عمومی"» پیش درآمد حملات مسلحانه نیروهای جنایتکار نظامی به مردم است. درخیزش توده ای و سراسری آبان ماه نود و هشت با این نوع اطلاعیه های امنیتی هزاران نفر را دستگیر

و بیش ازهزارنفر ازتظاهرات کنندگان و معترضین به گرانی، فساد و اختلاس سران جانی حکومت اسلامی را در خیابانها بخون کشیدند، آبان نود و هشت هزینه جانی و خونین بالایی برای مردم داشت، اما این هریده انسانی نتوانست فریادهای اعتراض و مبارزه علیه حکومت اسلامی را خاموش کند. در نزدیک به دو سال گذشته تا کنون کارگران دست به چند هزار اعتصاب قدرتمند زده اند. توسط مردم صدها خیزش انقلابی علیه گرانی، علیه خاموشی برق، علیه کمبود آب و آلوده بودن آب، علیه گرانی ودستگیری ها بر پا شده. مردم بپا خواسته انتصابات ریاست جمهوری را بر سرشان ویران کردند و در بیست و هشت خرداد با اکثریتی بالا نه بزرگ و کوبنده ای را علیه حکومت اسلامی ثبت کردند.
در هفتمین شب اعتراضات به بی‌آبی شهرهای اهواز، شیبان، ایذه، سوسنگرد، شوشتر، شوش، شاوور، بهبهان، جراحی، ماهشهر، دزفول و مسجد سلیمان صحنه تظاهرات مردم بود.
اطلاعیه دادستانی عمومی خوزستان پیام آور سرکوب خونین است. خامنه ای جنایتکار ، رئیسی و سپاه پاسداران و نیروهای نظامی سلاحی جز سرکوب خونین ندارند. ایجاد سنگرهای تداوم مبارزه و سد کردن سرکوب خونین درگرو گسترش حمایتهای اعتراضی در سطح سراسری است. هم اکنون تسلسل خیزشهای مردمی از یزدان شهر اصفهان شروع شده است.
با تمام نیرو و با بکارگیری کانالهای میدیای اجتماعی وتلویزیون و با دخالت موثر و فعال فعالین و آکتیویستها در شهرها و نهادهای اجتماعی، کارگران و معلمان حمایت های خیابانی از خیزش مردمی و انقلابی خورستان را گسترش دهیم.
نسان نودینیان
٣١ تیر ١٤٠٠
٢٢ ژوئیه ٢٠٢١

هشدار دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان
در پی تداوم تجمعات اعتراضی مردم خوزستان به بی‌آبی، امروز دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان در اطلاعیه‌ای ضمن به حق شمردن مطالبات مردم، به آنان در رابطه با سوءاستفاده "اشرار مسلح" از اعتراضات‌شان هشدار داد.
در این بیانیه همچنین آمده است که با ایجاد هرگونه "ناامنی و اخلال در نظم عمومی" مقابله و با "اغتشاش گران، عوامل مزدور بیگانه"، همچنین با "منافقین کوردل و تجزیه طلبان و عناصر پلید ضد انقلاب به شدت هرچه تمام تر براساس قانون" برخورد می‌شود و "از هیچ گونه اقدام قانونی نیز مضایقه" نخواهد شد.