فراخوان به آکسیون اعتراضی در برابر روزنامه Gp

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

دعوت به آکسیون اعتراضی در برابر روزنامه یوتیبوری پستنGp ، روز جمعه سی ام( ۳۰ ) جولای ساعت دوازده (۱۲) ظهر. تجمع یک ساعته ، برای رساندن صدای اعتراضی مردم خوزستان و کارگران اعتصابی پروژه ای و پیمانی نفت وگازدر نقاط محتلف کشور به مطبوعات سوئد وشکستن سکوت آنان! ما همه شما انسان های شریف را فرامی خوانیم که به همراه یکدیگر فریاد اعتراض مردمی باشیم که در گرمای بالای 50 درجه آب ندارند . در سومین هفته اعتراض خیابانی اند و تا به امروز هشت تن از جوانان به اسامی :

۱ مصطفی عساکره (نعیماوی) شادگان ۱. مصطفی عساکره (نعیماوی) شادگان ۲. قاسم ناصری (خضیری) کوت عبدالله ۳. عیسی بالدی شهرک طالقانی ماهشهر۴. میثم عچرش شهرک طالقانی ماهشهر۵. حمزه (فرزاد) فریسات - اهواز ۶. مهدی چنانی - شوش ۷. حمید مجدم (جوکاری) شهرک چمران۸‌. هادی بهمنی ایذه در برابر تهاجم قوای سرکوب رژیم اسلامی جان باخته اند !
کارگران پروژه ای نفت و گاز پیمانی و قراردادی که در اعتصاب بالای یکماه خود در ١٥ استان و ١١٤ مرکز پروژه ای به میدان آمده اند. کارگران نیشکرهفت تپه که در سومین هفته اعتراض حول خواسته ها و مطالبات خود هستند و مقاومت می روزند !
این حرکات میدانی و خیابانی درجای جای کشورمان ایران در کنار دهها صف اعتراضی دیگر از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور، ما را بر آن می دارد که صدای مردمان جامعه ما باشیم و سکوت مطبوعات سوئد را بشکنیم !
زنده باد آزادی / مرگ بر رژیم اسلامی ایران
جمعی از فعالان اجتماعی - سیاسی و پناهندگان - گوتنبرگ / سوئد
تلفن های ارتباط : 0736778815 / 0739809990